Ingezonden: "Ik erger mij mateloos aan de eenzijdige berichtgeving tégen een derde oever verbinding. Op alle argumenten die aangevoerd worden tegen , heb ik er het dubbel aantal die vóór aangeven. Op deze manier krijgen de inwoners van L’sdam/V.brg. een foutieve beeldvorming , terwijl ik er van overtuigd ben dat het wél aanleggen van een (in feite 2e v.w.betreft doorstroming) oeververbinding van cruciaal belang is. Ik denk dat de tegenstanders óók persoonlijke belangen hebben bij de besluitvorming , dit kan /mag niet zo zijn".
"Laat óf een (de grote massa) tegen geluid horen, of aub. stoppen met deze eenzijdige menigs uiting. Laat de gemeente Den Haag een voorbeeld zijn met zijn bestaande en in aanleg zijnde tunnels, daar staan wij tegenover met een éénrichtings paard en wagen bruggetje, die Leidschendam in tweeën splitst".
"Meneer Bakker, mogelijk dat u de massa kunt mobiliseren , op deze manier gaat het helemaal fout, het heeft al heel veel tijd ,weggegooid geld en frustraties gekost en we draaien maar om de brei heen .
"Ik als kleine ondernemer , geboren (in de Venestraat) en getogen Leidschendamer , ben het woon/werk plezier momenteel erg aan het verliezen ,daar waar ik altijd trots op onze gemeente was".
"Voor het gemeente bestuur zou ik zeggen : toon visie en daadkracht , laat zien waar u voor staat en schuif de besluitvorming niet steeds vooruit".
Met vriendelijke groet, Dick Olsthoorn